KLAVÍRY
kamenný obchod v Komárne od roku 1989

sk
Produkty Cenník
Stage piano
Počet klávesov: 88
Klaviatura: dynamickákladivková
Farba: čierna
Polyfónia: 120
MIDI: InOut
Konektory: L/Mono,R Outsluchátka

■Váha:
19 kg, 

■Rozmery (š x h x v):
1361 x 406 x 785, 

■Výkon:
2 x 22 W, 

■Zvukové programy:
30, 

■Efekty:
Reverb, Chorus, 

■Dodávané:
notový stojan, sustain pedál, stojan, 
Ďalšie vlastnosti: metronómtranspozíciavrstvenie zvukov
Prenosné digitálne piano. Klaviatúra KORG Natural Weighted Hammer Action, 88 kláves. 120 hlasá polyfónia, 30 zvukov s funkciou Layer - dva zvuky môžu hrať súčasne. Efekty reverb a chorus a brilliance. Výstupný výkon 2x 22 watt. Výstupy: L/R, 2x slúchadlá, damper, MIDI (In/Out). Obsahuje stojan na klávesy, notový stojan, sustain pedál a napájací adaptér. Farba biela.

Všetci klaviristi ocenia tento nástroj, ktorý sa môže pochváliť presným zvukom skutočného koncertného krídla.

Korg SP-280 je súčasne aj štýlovým doplnkom, ktorý vašu hru na javisku súčasne podčiarkne svojim dizajnom.

Hlavné vlastnosti:
Hutné, dynamické zvuky akustického piana, ktoré je radosť hrať
Autentické zvuky klasického elektrického piana, perfektné pre živé vystúpenia
Výkonný ozvučný systém
Natural Weighted Hammer Action (NH) klaviatúra so simuláciou kladivkové mechaniky akustických pián
Nízka hmotnosť, ideálne pre transport
Novo navrhnutý stojan, ktorý sa ľahko pripája
Vo výbave aj stereo audio vstup

Bohaté zvuky piána, s ktorými je radosť hrať
SP-280 ponúka herný pocit porovnateľný s tradičným akustickým pianom, oi Aj vďaka tomu, že podľa hernej dynamiky sa prepínajú štyri rôzne sample zvukov. Takže zvuk perfektne zodpovedá vašej hre, či už brnkáte delikátne pianissimo, alebo sa oprite do fortissima. Okrem toho potom zvuk "Grand Piano" reprodukuje Aj rezonanciu, ktorá vzniká u klasického akustického piána zošliapnutím pedálu, čo opäť dodá vašej hre ten správny náboj.

Autentické zvuky klasického elektrického piana, perfektné pre živé vystúpenia
Osobitná pozornosť bola venovaná zvuku elektrického piana. Jeho zvuk tak nereaguje iba na stlačenie klávesy, ale rovnako tak Aj pri jej pustení generuje všetky tie drobné šumy, typické pre originálne elektrické piana. K dispozícii je celkom šesť variantov, obsahujúcich zvuky často používané v popovej muzike šesťdesiatych a sedemdesiatych rokov, prípadne v soulu.

30 veľmi kvalitných zvukov
Vrátane zvukov akustického a elektrického piana obsahuje SP-280 celkom 30 veľmi kvalitných zvukov - nájdete tu aj organ, sláčiky a mnohé ďalšie. K dispozícii je režim Layer Mode, kde možno hrať s dvoma zvukmi súčasne, a taky režim Partner Mode, ktorý vie rozdeliť klaviatúru na dve časti, takže na nej môžu Aj rovnaké noty hrať nezávisle vedľa seba dvaja hráči. Tí tiež môžu pri tom využiť dva výstupy na slúchadlá, ktorými SP-280 disponuje.

Tri efekty
Vybrať si môžete z troch efektov: brilliance nastavujúce jasnosť tónu, reverb simulujúci prirodzený odraz zvukov (reverberaci) v koncertnej hale, a chorus.

Výkonný systém ozvučenia
SP-280 je vybavený dvoma zosilňovačmi s výkonom 2 x 22 Wattov; najviac vo svojej triede! A pretože ich basy sú naozaj hlboké, rovnako ako výšky pekne zvonivé, dotvára zvuk použitých zosilňovačov celkovo unikátny zvukovú kvalitu SP-280. Keďže je vstavaný ozvučný systém naozaj výkonný, postačí vám na menších vystúpeniach sám, bez potreby obvyklé externej aparatúry.

Štýlový dizajn
V duchu svojho predchodcu SP-250, oceňovaného okrem iného Aj pre svoj dizajn, pokračuje aj SP-280 v tradícii štýlových digitálnych pián značky Korg. Jeho moderné krivky skvele zapadnú do akéhokoľvek prostredia, a pozornosť bola venovaná dokonca Aj zadnej strane, tak aby na pódiu vyzerala dobre. Nemusíte sa tak báť postaviť ho kamkoľvek, nielen chrbtom k stene ako u iných nástrojov.

Simulácia kladivkové mechaniky - Natural Weighted Hammer Action (NH)
Systém Natural Weighted Hammer Action (NH) reprodukuje rovnaký herný pocit ako pri hraní na tradičné piano, vybavené kladivkovou mechanikou - takže klávesy spodných oktáv sú tuhšie, a vyššia zase mäkšie, rovnako ako u piana. Funkcia Key Touch Control dovoľuje nastaviť tri rôzne úrovne herné dynamiky a prispôsobiť tak klaviatúru presne vašim vlastným potrebám.

Nízka hmotnosť a ľahký transport
Pretože SP-280 je určený k tomu, aby ste si ho brali všade, kde ho potrebujete, je tomu prispôsobená Aj jeho celková hmotnosť, ktorá je 19 kg (teda v porovnaní s SP-250 zhruba o 30% menej).

Novo navrhnutý stojan
Súčasťou balenia je aj odolný kovový stojan, ktorý sa ľahko inštaluje.

LINE IN a LINE OUT jack
Na zdierku LINE IN (stereo mini-jack) môžete pripojiť prenosný audio prehrávač (alebo podobné zariadenie) a pustiť jeho výstup cez reproduktory SP-280. Pretože súčasne s týmto playbackom môžete hrať na klávesy, je to ideálna kombinácia pre živé vystúpenia. Cez vstupy LINE OUT (phone jack) sa dá pripojiť externý aparatúra alebo nahrávacie zariadenie.

Metronóm
Vstavaný je metronóm s možnosťou nastavenia tempa a hlasitosti, ako aj niektorými ďalšími funkciami.

Funkcia Touch Control
Funkcia umožňuje vybrať si z troch možností nastavenia herné dynamiky, a prispôsobiť ju tak presne vašim potrebám.

Pedálové efekty
S nástrojom je dodávaný damper pedál, ktorého účinok sa líši podľa intenzity zošliapnutí - rovnako ako u tradičných pián. Dokúpiť možno taky pedálovú jednotku PU-2 s ďalšími dvoma pedálmi (soft a sostenuto pedál), tak aby sada pedálov bola kompletná rovnako ako u akustických pián.

MIDI konektivita
SP-280 podporuje MIDI štandard. Ten slúži na prenos hudobných dát medzi elektronickými nástrojmi a počítači. Prostredníctvom MIDI možno tak napríklad kontrolovať iné pripojené zariadenia z nástroja, na ktorý hráte.
629 €
729 €
Výrobcom doporučená cena
Na sklade

Kontakty

Predajňa - Klavíry
945 01 Komárno, Župná 9
tel/fax: 00421 35 7730064
e-mail: atti@attishop.sk
RNDr. Attila Skuta
mobil: 0903 417842

OTVORENÉ
po-pi: 9:30-12:00 12:30-16:30
so: 9:30-12:00 ne: ZATVORENE
Po dohode možnosť návštevy aj mimo otváracích hodín.


Sociálna sieť


Newsletter